Cinayet Var 1954 Türkçe Dublaj izle


 • Film izle
 • Cinayet Var 1954 Türkçe Dublaj izle
Cinayet Var 1954 Türkçe Dublaj izle

Cinayet Var – Dial M for Murder
Yükleyen:EsKO
Filmin Yönetmeni Alfred Hitchcock
Yapım Yılı 1954 – Gerilim, Gizem, Polisiye, Suç
Ülke ABD, İngiltere
Dil Türkçe Dublaj
Senaryo yazarı Frederick Knott
Başrol Oyuncuları Grace Kelly, Ray Milland, Anthony Dawson, George Leigh, George Alderson, Leo Britt, Patrick Allen, Robert Cummings, Robin Hughes

Alfred Hitchcock , Frederick Knott’un beğenilen oyunu Dial M for Murder’ı Grace Kelly, Ray Milland ve Robert Cummings’in dahil olduğu bir aşk üçgenini şüphenin mükemmel bir karışımı ile anlatıyor.

 • Dial M for Murder (1954)
 • 

  “Cinayet Var 1954 Türkçe Dublaj izle” için 33 Yorum

  1. mehmet ali yıldız diyor ki:

   teşekkürler iyi bir filmdi …………..

  2. deniz ak diyor ki:

   mıchael dougles ve g.paltrow’un beraber oynadıkları filmin kaynağı sanırım bu ………1954 versiyonu.ikiside çok az farkla eş…ama yine de güzeller…teşekkürler………..

  3. Galadriel diyor ki:

   güzel bir filmdi.

  4. emel çakmak diyor ki:

   Bütün hitchcock filmleri için teşekkürler umarım devamı gelir… Klasıkler bölümü için gerçekten minnettarım başka yerde bulmak gerçekten imkansızdı…

  5. Sedat Öncer diyor ki:

   Oldukça iyi bir film teşekkürler.

  6. ÖZKAN DURAK diyor ki:

   Knott’un beğenilen oyunu Dial M for Murder’ı Alfred Hitchcock sinemaya uyarlamış.Akıl dolu planlı bir cinayet nasıl çözülür.Tabi ki katilden daha akıllı bir dedektifle…Tüm cinayet filmlerini geride bırakıp toz yutturan bir film….CHAPLİN’İN “SAHNE IŞIKLARI” FİLMİNİ BEKLİYORUM..SAYGILAR

  7. ibrahim diyor ki:

   güzel bir film

  8. HALİL KARAKAŞ diyor ki:

   SÜPER ÖTESİ DÜŞÜN BABAM DÜŞÜN :))

  9. erkan tosun diyor ki:

   ustaca bir yapım,çok beğendim…

  10. seçil diyor ki:

   bu filmin altyazılı olanını da koyarsanız çok çok mutlu olacağım.

  11. mehmet ali yıldız diyor ki:

   neden açılmıyor………………………..ESKO

  12. BlackEagle diyor ki:

   Tr dublaj koyar adam altyazı isterler… altyazı koyar dublaj isterler ….. :D

  13. nuri arslankurt diyor ki:

   kusursuz bir cinayet kağıt üzerinde olabiliyor; sıkılmadan izlediğim harika bir filmdi..oyuncular ve film müziğide iile konu gerçekten süperdi

  14. Ogün Uluşen diyor ki:

   galiba bağlantı ölü.. açılmıyor.

  15. Gamze Altunkaş diyor ki:

   linkler neden açılmıyo?? :S

  16. EsKO diyor ki:

   Link yenilenmiştir.

  17. Dauhaar diyor ki:

   Film gerçekten çok güzel.. Polisiye – dedektif filmlerini sevenler mutlaka izlemeli.. Kesinlikle pişman olmazsınız..
   Film için teşekkürler..

  18. Michelangelo diyor ki:

   zekice planlanmış ama kusursuz olmayan bir cinayet planı. gereksiz kalabalığa ve diyaloglara yer verilmemiş sade sahnesiyle ve anlatımıyla güzel bir anlatım olmuş. sıkmadan ve kafa karıştırmaya ihtiyaç hissetmeyen güzel bir film.

  19. Remzi diyor ki:

   Dial M For Murder; tek mekanda geçen 12 Angry Men’den sonraki favori filmim.Hiçbir zaman kusursuz bir cinayet olamayacağının vurgulandığı yapımda, işlerin birden ters gitmesiyle ortalık iyice karışır.Bize de Grace Kelly’nin güzelliğine hayran kalmak düşer;)

  20. Kubilay diyor ki:

   Film izlediğim en hızlı ilerleyen filmlerden biriydi.Nasıl bittiğini anlamadım bile.Oyunculara gelecek olursak hepsi samimi oynadı gibi.Ama çok dikkat edemedim.Film beni içine çekti.Bize vermeye çalıştığı mesaj olsun,oyuncular olsun,ilerleyiş olsun her şeyiyle iyiydi.

  21. Abba diyor ki:

   Alfred Hitchcock bize cinayet hakkında bu gerçeği anlatmak istemiş.Karısının onu aldattığını düşünen bir adam karısını öldürmek için kusursuz gibi görünen bir plan hazırlar ama kusursuz cinayet yoktur.

  22. Kaya diyor ki:

   Tek mekanda geçmesine rağmen harikaydı. Alfred hitchcock’un izlediğim en iyi filmiydi, kesinlike tavsiye ediyorum mutlaka izleyin.

  23. Tuba diyor ki:

   akıllıca yazılmış replikler birbiri ardına sıralanıyor, bir sonra ki cümleyi kaçırmamaya çalışıyorsunuz. baştan sona cinayetin durum analizleri yapılıyor.

  24. Olgun diyor ki:

   Bazı şeylerin kelimelerle tarifi zordur, bu kategoriye giren bir yapıt var karşımızda… Böylesi senaryo ve kurgu birlikteliği, müthiş replikler, olay örgüsünün sürükleyiciliği ve zihne bu derece etkisi… Tüm bunlar o dönemde ancak Hitchcock gibi bir yönetmenin idaresinden çıkabilirdi… Özellikle sonlara doğru müthiş bir heyecan fırtınası yaşatıyor, göz kırpmadan takip ettiriyor… Yıllar sonra benzer tarzda birçok filme esin kaynağı olduğu bariz. Birebir aynı detayların alıntılandığı nice filmler var, keza A Perfect Murder ile de tekrar çevrimi yapılmıştı. Zerre kadar aksiyon içermeyip, tek mekanda ilerlemesine rağmen hiç bunaltmayan, hayatım boyunca izlediğim en iyi Polisiye yapıdaki filmlerden biri. Seyretmeyen ” gerçek sinema ” adına çok şey kaçırır.9 / 10

  25. İlknur diyor ki:

   Bir eş tarafından hazırlanan cinayet planını bir makas bozar ve kapıları açan bir anahtar perdeyi kapar. Son derece zekice hazırlanmış ve baştan sona Hitchcock kokan bir klasikti.
   Çok güzel repliklerle de süslenmiş film:
   - Kabul edeceğimi düşündüren şey nedir?
   - Bir eşeğe saman uzattığın zaman neden geriye değil de önüne doğru gidiyorsa aynı gerekçeyle.
   - Bana samandan söz et.
   - Bin pound,nakit. “

  26. Melike diyor ki:

   Bu kadar iyi bir senaryo beklemiyordum… Senarist resmen beyin fırtınası yapmış sıradan bir cinayet eminim tüm seyredenlerin gözünden kaçan küçük bir ayrıntı ile çözümleme. İzlediğim eniyi cinayet çözümlemelerinden biriydi…
   (Grace Kelly çok güzel kadınmış)

  27. Avans diyor ki:

   zeka yüklü bir film her cümle eminim saatlerce düşünülerek titizlikle yazılmıştır mutlaka öneririm

  28. Volkan diyor ki:

   Çok merak ediyorum. Hitchcock’un kötü bir filmi ile ne zaman karşılaşacakmıyım diye

  29. Gönül diyor ki:

   Mükemmel bir kurgu ve senaryo vardı. Film devam ettikçe şimdi senaryo nasıl değişecek diye bekliyorsunuz. Sağlam bir kurgu var. Film tek mekanda geçmesine rağmen ilgi ile takip ediyorsunuz. Buda kolay başarılacak bir şey değil gerçekten.

  30. Kenafir diyor ki:

   O kücücük evde neler neler dönüp durdu görsel olarak bişeyleri gözümüze sokmadan ki sanırım sinemada amaç budur, şimdilerde ise tam aksı görselliğe takıp konusturmadan ruhumuzu daraltıyor çok sevgili bazı yönetmen aday aday aday adaylarımız!

  31. Aslı diyor ki:

   Büyük Usta Alfred Hitchcockun hayatı boyunca filmlerinde hep sorguladığı Kusursuz Cinayet varmıdır sorusunu en dinamik en eğlenceli şekilde verdiği harika bir başyapıt.

  32. Serkan diyor ki:

   Kendisini aldattığını öğrenen koca, karısını öldürmek için bir plan yapar.. Herşeyin plan doğrultusunda gideceğinden o kadar emindir ki Hitchcock faktörünü unutur .? Gerilim-Polisiye severle kesinlike bu filmi kaçırmasın.. Alfred Hitchcock hayranlarına kariyerinde ki akıl dolu bu filmi şiddetle tavsiye ederim.. 8.7

  33. KK diyor ki:

   Keyifle izlenebilecek , tiyatrovari bir film…

  ''Cinayet Var 1954 Türkçe Dublaj izle'' Filmi Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

     DİKKAT: Yorumu göndermeden önce kutuyu işaretleyiniz!   

   Yönetmenler

  
  Histats