Escape Clause (1959)

l_372673b9-min
The Twilight Zone Escape Clause

Walter Bedeker 44 yaşında bir hastalık hastasıdır. Ağrıları olduğunu söyleyip sık sık eve çağıdığı doktoru kendisinin bir şeyi olmadığını ve ağrılarının psikolojik olduğunu söylesede Walter’ı pek tatmin edememektedir. Yine hasta olduğunu düşündüğü bir gece odasında aniden beliren bir adam Walter’ın hayatta en çok istediği şeyi ona verecektir…
Escape Clause (1959) on IMDb
Yönetmen: Mitchell Leisen
Tür: Fantastik, Gizem, Gerilim
Sezon:01 Bölüm:06
Ülke: ABD
Yapım Yılı: 1959
Gösterim Tarih: 6 Kasım 1959
Senaryo yazarı: Rod Serling
Filmin Süresi: 25 Dakika
Oyuncu Kadrosu: Rod Serling, David Wayne, Thomas Gomez, Virginia Christine, Raymond Bailey, Wendell Holmes, Dick Wilson, Joe Flynn, Nesdon Booth, George Baxter, Paul E. Burns, Allan Lurie, Robert McCord, Arthur Tovey

Dikkat: VİDEO AÇILMIYORSA, SAYFANIZI YENİLEYİP TEKRAR DENEYİN, AÇILACAKTIR.

Bu filmler ilgini çekebilir...

5 Yorum

 1. GOYGOYEN dedi ki:

  “Her insan idam edilmek üzere Dünya’ya gönderilir.” Gene de Faust’a ruhunu kaptırmadan uzun ömür arayışları devam edecek. Hayal gücü yok ki kahramanımızın. Neler yapabilirdi neler. Sıradan insanın ve makinelerin yapamadığı tehlikeli işleri bilim ve insanlık için yapabilirdi veya karşılığında çok kazanabilir,bir yığın ihtiyacı olana yardım edebilirdi.Gelecek binlerce yılı yaşamayı ,gezegendeki toplumsal ve biyolojik değişimi görmeyi isterdim onun yerinde olsam. Gene de bir düşüneyim. Sevdiklerim olmadan yaşamak güzel olur muydu?.

 2. DENİZ BİLHAN KAHRAMAN dedi ki:

  Can sıkıntısını gidermenin birkaç yolu var.Çalışmak,yeni şeyler öğrenmek,sevmek,hayatla kavga etmek ancak Bedeker en kötü yolu seçti.Goygoyen’e katılıyorum hayal gücü yok kahramanımızın.İzleyin beğeneceksiniz.

 3. mehmet dedi ki:

  Güzel bölümdü. yorumcu arkadalar belirtmişler ama bencede çok filmlere ilham kaynağı olmuştur bu seri. beğendim..
  Emek verenlere tesekkürler.

  NOT; sayın esko siteye girişti yabancı şeyler yazıyorya.virüs taraması galiba o.
  yorumu yapıp kutuyu işaretlediğim zamanda aynı yere yönlendiriyor.
  öğrenmek istediğim sistem bu şekildemi oluyor Tesekkürler.

  • EsKO dedi ki:

   Sitemize aldığımız yoğun saldırıdan sonra, önlem amacı ile aktif edilmiş bir uygulama. Kişi siteye ilk girdiğinde ve sayfada gezdiği süre içerisinde aktif hale geçiyor. Program, sitede bulunanların aktif kullanıcı mı yoksa spam saldırısı mı olduğunu tespit ediyor. Tam olarak süresi aklımda değil fakat bu durum yaklaşık yarım saat veya kırkbeş dakikada bir tekrarlanıyor. Yorum yazmanızın ardından bu uyarı ile karşılaşma sebebiniz ise sanırım üstte söylediğim zaman zarfına denk gelmesinden ötürü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir