İlahi Komedi Türkçe izle


İlahi Komedi Türkçe izle

İlahi Komedi – Religulous
Filmin Yönetmeni Larry Charles
Yapım Yılı 2008 – Belgesel
Ülke ABD
Dil Türkçe Dublaj
Yayınlanan Tarih 03 Ekim 2008
Senaryo yazarı Bill Maher
Başrol Oyuncuları Bill Maher, Andrew Newberg, Jose Luis De Jesus Miranda, Steve Berg

Dünyadaki çeşitli dinlerin bakış açılarının yansıtıldığı belgesel, Larry Charles’ın yönetmenliğinde Jarusalem, Vatikan, Salt Lake City gibi şehirlerde, çeşitli dinsel gruplarla yapılan röportajlarla hazırlanmıştır… • Uyarı: Sitemizden film izlemek için üyelik ve abonelik gerekmemektedir. Konuların alt tarafında bulunan playerlar herkese açıktır. İzlemek istediğiniz filmin linkleri çalışmıyor ise bize bildirmeniz halinde linkler yenilenecektir. Sitenin herhangi bir yerine tıkladığınızda açılan sayfa olursa ve bu sayfada sizden kişisel bilgilerinizi veya kredi kartı bilgileriniz istenirse, kesinlikle vermeyin. Aksi taktirde sorumluluk sitemize ait değildir.
 • Diffusé par Adcash

  

  “İlahi Komedi Türkçe izle” için 11 Yorum

  1. zeki fuat diyor ki:

   muhteşemdi ama eksikti çünkü bilmediğin bir şeyi eleştirmek kendi cahilliğini ortaya koymaktır ve ben islam hakkında bilmesi gereken çok şey olduğunu düşünüyorum.diğer dinleri gerçekten iyi eleştirmiş hatta bazı yerlerde hani deriz ya şeytanın gör dediği sahneler yok değildi.
   bu filmi sayesinde izlediğim insanlara çok teşekkür ediyorum..

  2. onur tan diyor ki:

   Bilimsel düşünceye ve Felsefi alt yapıya sahip kişilerin izlemelerinde kesinlikle fayda olan bir yapım fakat rutin düşünce sahipleri için aforoz konusu olabilir:))

  3. anticahil diyor ki:

   bütün dinlerin uydurma olduğuna en büyük kanıt Allah ın dinlerde anlatıldığı gibi sonsuz güç ve ilim sahibi olmasına rağmen emir ve yasaklarını insanlara duyurmakta büyük zorluklar yaşamasıdır hele bir kişiyi seçip ona gizlice sen elçimsin emirlerimi yay demesi çok komik bazıları derki Allah açık açık inkar edilemez bir şekilde dini yollasaydı sınav sınav olmazdı :) ne yani Allah insanları tereddüte düşürüp gözüne kestirdikleriningözüneperde çekip cehennemde azapmı etmek istiyor şimdi gerçek bir peygamber gönderse nasıl kimse inanmazsa eskidende öyleydi Allah bu gerçeği bilmiyor değildi ben peygamberim diyen birine kimsenin inanmayacağnı bile bile o peygamberin karşısına dikilenleri cehennemlik ilan etmiş olamaz islam dahil bütün dinlerde çelişki ve saçmalıklar cirit atıyor dini duyarak onun bunun yorumunu okuyarak yaşamak yerine açıp asıl kaynağını okusak her şey gün yüzüne çıkar

   • Murat diyor ki:

    Din bir yoldur. İnsan olabilmenin yolu. Söylediklerine tamamen katılıyorum. Bu insan olabilme yolunda kimi kılavuz edinmeliyiz, daha kendisi insan olamamışların gösterdiği yolmu yoksa yolun ilahi kaynağınımı?

   • adem diyor ki:

    Saçmalamışsın.

  4. furkan yılmaz diyor ki:

   MURAT BEN ALLAH A INANMIYORUM SIMDI SEN HANGI KRITERLERE GORE BENIM INSAN OLMADIGIM KANAATINE VARDIN BUNU CIDDEN MERAK EDIYORUM.YAV KARDESIM SEN KENDI INANCININ DOGRU OLDUGUNU DUSUNUYOSUN ONA BISE DEMIYORUM.HERKES ISTEDIGINE INANIR . AMA KARDESIM BIZ SENIN DININE TANRINA INANMIYORUZ DIYE HAKARET ETMEYE GEREK VAR MI.SIMDI BEN BI DINE INANMIYORUM.AMA HIRSIZLIGIN TECAVUZUN VS. VS. YANLIS OLDUGUNU BILIYORUM .KENDIMI ONA GORE DUZENLIYORUM.AMA SENIN DININDE HIRSIZLIK YAPAN TECAVUZ EDEN INSANLARDA VARDIR.SONUCTA 1 MILYARLIK BIR TOPLULUK SIMDI BUNLAR BOYLE IKEN SEN BENI NASIL INSAN DEGIL DIYE YARGILAYABILIOSUN!(UMARIM TUM MUSLUMANLAR ICIN DEMEDIGIMI ANLAYACAK KAPASITEYE SAHIPSINDIR.)

   • Mehmet Özpınar diyor ki:

    Bence arkadaş bireysel inanç meselesinden bahsetmiş. İnsanın kendini bulma yolunu din olarak tanımlamış, hakaret ettiğini düşünmüyorum.

    Filme gelince provokasyondan uzak samimi, özgün bir anlamlandırma çabasının belgesi niteliğinde. İzlenmeli.

  5. butterfly diyor ki:

   linkler kırık

  6. arzu diyor ki:

   amerikan yapımlarında sıkça rastlanan bir cümle vardır.’ tanrıya inanıyormusun’.ve daha ileri giderek amerika dahil pekçok yabancı yapımlarda kendi dinleriyle alay ediyorlar.ben buna anlam veremiyorum.herkesin düşüncesine saygı duyarım.birey istediğine inanır istemediğini elinin tersiyle itebilir.olağan bir durumdur bu.ama inanmayan bir kişiye bırakın dünyanın var olmasını,gökyüzünü,takım yıldızlarını,güneşi,ayı vs.sadece bir karıncanın bile var olmasını düşünse fikri değişir.değişmezse eğer bir karıncaya can vermesi istenebilir.yapabiliyorsa ne ala.
   her dine saygım sonsuzdur.her kişinin düşüncesine önem veririm.ama herhangi bir dinle alay edilmesine katlanamam.üzerinde yaşadığımız dünya kendi kendine var olmadı.bir sahibi var.oda allah.yaradan hepimize acısın.teşekkürler

  7. adem diyor ki:

   Esko izleyemedim.

  ''İlahi Komedi Türkçe izle'' Filmi Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

     DİKKAT: Yorumu göndermeden önce kutuyu işaretleyiniz!   

   Yönetmenler

  
  Histats