Intimacy (2001)


Intimacy (2001)

Intimacy, Mahremiyet
Hazırlayan:EsKO
Yönetmen: Patrice Chéreau
Ülke: Fransa, İngiltere, İspanya, Almanya
Filmin Türü: Dram
Türkçe Altyazılı
Bir kadın ve bir adam her hafta aynı gün tutkulu bir şekilde sevişmek üzere bir araya gelirler. Birbirlerini tanımıyorlardır, neredeyse tek kelime dahi etmezler. Adam eşinden boşanmış, başarısız biridir. Kadın ise tam bir muammadır, ta ki bir gün adam kadını takip etmeye karar verinceye dek. Claire’in hayatına tanık olan Jay, aralarındaki sınırı aşarak ona dahil olmak isteyecektir. Bu acaba doğru bir seçim midir? Peki Jay’i bunu yapmaya iten hayatındaki yalnızlık mıdır, yoksa Jay içten içe bir tür intikam peşinde midir?

Patrice Chéreau yönetmenliğinde, 2001 Berlin Uluslararası Film Festivali’nde Altın Ayı’ya layık görülen Intimacy, hayatlarının gerçeğinden kısa bir süreliğine kaçmak isteyen insanları anlatan güçlü, dürüst ve karakter okumasına son derece açık, başarılı bir film…

Uyarı: Film +18 sahneler içermektedir. İzleyecek olanların bu uyarıyı dikkate almalarını öneririz…

Intimacy (2001) on IMDb
Yapım Yılı: 2001
Gösterim Tarih: 10 Mayıs 2002
Senaryo: Hanif Kureishi, Anne-Louise Trividic, Patrice Chéreau
Filmin Süresi: 119 Dakika
Oyuncular: Mark Rylance, Kerry Fox, Susannah Harker, Alastair Galbraith, Philippe Calvario, Timothy Spall, Marianne Faithfull, Fraser Ayres, Michael Fitzgerald, Robert Addie, Deborah McLaren, Rebecca Palmer, Greg Sheffield, Vinnie Hunter, Joe Prospero, Sian Reeves, Paola Dionisotti, Marcello Walton, Christian Malcolm, Amy Lindsay, Roderic Culver, Jonathan Emmett, Gideon Gent, Alison Lintott, Xavier Loira, Kate Orr, Clare Wayland • Uyarı: Sitemizden film izlemek için üyelik ve abonelik gerekmemektedir. Konuların alt tarafında bulunan playerlar herkese açıktır. İzlemek istediğiniz filmin linkleri çalışmıyor ise bize bildirmeniz halinde linkler yenilenecektir. Sitenin herhangi bir yerine tıkladığınızda açılan sayfa olursa ve bu sayfada sizden kişisel bilgilerinizi veya kredi kartı bilgileriniz istenirse, kesinlikle vermeyin. Aksi taktirde sorumluluk sitemize ait değildir.
 • Diffusé par Adcash

  

  “Intimacy (2001)” için 1 Yorum

  1. Serhat diyor ki:

   Filmi çok beğendim.Teşekkürler 10/9

  ''Intimacy (2001)'' Filmi Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

     DİKKAT: Yorumu göndermeden önce kutuyu işaretleyiniz!   

   Yönetmenler

  
  Histats