Jailhouse Rock (1957)


Jailhouse Rock (1957)

Şarkıcılar Kralı, Jailhouse Rock
Hazırlayan:EsKO
Yönetmen: Richard Thorpe
Ülke: ABD
Filmin Türü: Müzikal, Dram
Türkçe Altyazılı
Vince Everett, gece kulüplerinde şarkı söyleyen asi bir gençtir. Bir gün bir kavgada hasmının ölümüne neden olunca hapse atılır. Hapisteyken tanıştığı oda arkadaşı Hunk, ondaki müzik yeteneğini fark eder. Vince’in tahliyesine kısa bir zaman kala ona dışarıda kendini geliştirmesini tavsiye eder. Hunk, tahliyesinden sonra Vince ile birlikte iş yapacaklarını ummaktadır. Hapisten çıkan Vince, Peggy ile tanışır ve şarkıcılıkta kısa zamanda şöhret olur. Ancak şöhretin pırıtılı dünyası Vince’i çok değiştirecektir…

Jailhouse Rock (1957) on IMDb
Yapım Yılı: 1957
Gösterim Tarih: 17 Ekim 1957
Senaryo: Guy Trosper, Nedrick Young
Filmin Süresi: 96 Dakika
Oyuncular: Elvis Presley, Judy Tyler, Mickey Shaughnessy, Vaughn Taylor, Jennifer Holden, Dean Jones, Anne Neyland, Dorothy Abbott, Peter Adams, François André, Robert Bice, Bill Black, Don Burnett, Jack Chefe, George Cisar, Fred Coby, John Daheim, Francis De Sales, John Dennis, Elaine DuPont, Joan Dupuis, Lamar Fike, Bess Flowers, D.J. Fontana, William Forrest, Jo Gilbert, Cliff Gleaves, Bill Hale, Percy Helton, Jack Herrin, Bill Hickman, Harry Hines, Arthur Hooten, Bob Hopkins, John Indrisano, Walter Johnson, Sid Kane, Donald Kerr, George Klein, Frank Kreig, S. John Launer, Alyn Lockwood, John Logan, Tom Mayton, Joe McGuinn, Tom McKee, Carl Milletaire, Frank Mills, Orv Mohler, Scotty Moore, Tracey Morgan, Gloria Pall, Joe Ploski, Charles Postal, Robin Raymond, Grandon Rhodes, Dick Rich, Hugh Sanders, Jeffrey Sayre, Jack Shea, Elizabeth Slifer, Gene Smith, K.L. Smith, Mike Stoller, Glenn Strange, Bob Stratton, Brick Sullivan, William Tannen, Arthur Tovey, Paula Trent, Katherine Warren, Steve Warren, Dan White, Russ Whitney, Linda Williams, Matt Winston, Wilson Wood, Jack Younger • Uyarı: Sitemizden film izlemek için üyelik ve abonelik gerekmemektedir. Konuların alt tarafında bulunan playerlar herkese açıktır. İzlemek istediğiniz filmin linkleri çalışmıyor ise bize bildirmeniz halinde linkler yenilenecektir. Sitenin herhangi bir yerine tıkladığınızda açılan sayfa olursa ve bu sayfada sizden kişisel bilgilerinizi veya kredi kartı bilgileriniz istenirse, kesinlikle vermeyin. Aksi taktirde sorumluluk sitemize ait değildir.
 • Diffusé par Adcash

 • My Fair Lady (1964)
 • Mary Poppins (1964)
 • The Pirate (1948)
 • PK (2014)
 • King Creole (1958)
 • 

  “Jailhouse Rock (1957)” için 6 Yorum

  1. şahin demirci diyor ki:

   eyvallah admın elvıs fılmlerının devamını yayınlaman dılegıyle …

  2. fatma kut diyor ki:

   tıg gıbı delıkanlı elvıs daha sonra bır kac kılodan kurtulmak ısteyınce,zayıflamayı saglayan amfetamın tavsıye edılıyor.fıt kalmak ıcın ılac zannedıp basladıgı haplar bagımlılık yapıyor ve sonu husran tabıkı.sonrada elvıs presley uyusturucudan olmus dıyorlar.ona bu hapları tavsıye eden doktormu bılmem kım ıse konusulmuyor bıle..o senelerde zayıflamak ıcın herkese bu tavsıye edılıyormus.belgın dorukta bu haplarla kendını mahvetmıstı.zavallı sanatcılar cahıllık yuzunden hayatları mahvoldu.allah affetsın onları..

  3. Gökhan diyor ki:

   wonderfullll!!!!

  4. butterfly diyor ki:

   ortalama bir elvis filmi

  5. Jimmy Blacksea diyor ki:

   JAILHOUSE ROCK Elvis Presley’in en güzel klasiklerinin başında gelir.. King Creole birlikte.. 1957 tarihli bu filmi zevkle seyredebilirsiniz.

  6. erhun34 diyor ki:

   süper bir başlangıc kral için emeyiniz sagılık umarım diyer filimleride bulursunuz yaptınız calışmalardan çok teşekülerr

  ''Jailhouse Rock (1957)'' Filmi Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

     DİKKAT: Yorumu göndermeden önce kutuyu işaretleyiniz!   

   Yönetmenler

  
  Histats