James Bond Dr. No 1962 Türkçe Dublaj izle


 • Film izle
 • James Bond Dr. No 1962 Türkçe Dublaj izle
James Bond Dr. No 1962 Türkçe Dublaj izle

Yükleyen:EsKO
Filmin Yönetmeni Terence Young
Yapım Yılı 1962 – Macera
Ülke İngiltere
Dil Türkçe Dublaj
Senaryo yazarı Ian Fleming, Terence Young, Richard Maibaum, Berkely Mather, Johanna Harwood
Yayınlanan Tarih 08 Mayıs 1963
Başrol Oyuncuları Sean Connery, Ursula Andress, Lois Maxwell, Bernard Lee, Anthony Dawson, Eunice Gayson, Jack Lord, John Kitzmiller, Joseph Wiseman, Peter Burton, Zena Marshall

Jamaika’da Doktor No hakkında araştırma yapan bir İngiliz ajanı öldürülür. Araştırma dosyasıysa kayıplara karışır. Bunun üzerine İngiliz Gizli Servisi’nin en gözde ajanı James Bond göreve çağırılır. • Uyarı: Sitemizden film izlemek için üyelik ve abonelik gerekmemektedir. Konuların alt tarafında bulunan playerlar herkese açıktır. İzlemek istediğiniz filmin linkleri çalışmıyor ise bize bildirmeniz halinde linkler yenilenecektir. Sitenin herhangi bir yerine tıkladığınızda açılan sayfa olursa ve bu sayfada sizden kişisel bilgilerinizi veya kredi kartı bilgileriniz istenirse, kesinlikle vermeyin. Aksi taktirde sorumluluk sitemize ait değildir.
 • Diffusé par Adcash

  

  “James Bond Dr. No 1962 Türkçe Dublaj izle” için 2 Yorum

  1. ÖZKAN DURAK diyor ki:

   IAN FLEMİNG AJANLIĞI BIRAKTI MACERA ROMANLARI YAZMAYA BAŞLADI.SONUÇTA FİLMLERİ ÇEKİLİNCE MEŞUR SERİLER ORTAYA ÇIKTI.IAN FLEMİNG BİR TOPLANTI İÇİN İSTANBUL’A GELDİĞİNDE 6-7 EYLÜL OLAYLARI PATLAK VERMİŞ. NE TESADÜF.İNGİLİZ GAZETELERİNDEKİ TÜRKİYE KARŞITI ÇIKAN YAZILARDA BU KİŞİNİN TAKMA ADLA YAZDIĞI YAZILARDI BÜYÜK İHTİMALLE…….

  2. ata akgün diyor ki:

   çok sapıkça

  ''James Bond Dr. No 1962 Türkçe Dublaj izle'' Filmi Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

     DİKKAT: Yorumu göndermeden önce kutuyu işaretleyiniz!   

   Yönetmenler

  
  Histats