Karanlığın Gölgesi Filmini izle


 • Film izle
 • Karanlığın Gölgesi Filmini izle
Karanlığın Gölgesi Filmini izle

Karanlığın Gölgesi, Don’t Look Now
Hazırlayan:EsKO
Filmin Yönetmeni: Nicolas Roeg
Filmin Türü: Korku, Gerilim, Gizem
IMDB Puanı: 7.5
Yapım Yılı: 1973
Ülke: İngiltere, İtalya
Yayınlanan Tarih: 7 Kasım 1978
Senaryo yazarı: Daphne Du Maurier, Allan Scott, Chris Bryant
Türkçe Altyazılı
Başrol Oyuncuları: Julie Christie, Donald Sutherland, Hilary Mason, Clelia Matania, Massimo Serato, Renato Scarpa, Giorgio Trestini, Leopoldo Trieste, David Tree, Ann Rye, Nicholas Salter, Sharon Williams, Bruno Cattaneo, Adelina Poerio

Venedik… Sulara gömülmüş bu fantastik şehir, çoğu kez aşk öykülerine konu olmuştur. Gondol sefasındaki turistler, San Marco meydanı güvercinleri…Tüm bu romantizmi bir şehrin içinden söküp almak ve onu gerilimli bir kader sorgulamasına sahne etmek, yönetmen Roeg’in başyapıtına giden yolu döşemiştir – kanlı bir yoldur bu elbette… Kanlı, fakat fazlasıyla duyarlı ve olgun… • Uyarı: Sitemizden film izlemek için üyelik ve abonelik gerekmemektedir. Konuların alt tarafında bulunan playerlar herkese açıktır. İzlemek istediğiniz filmin linkleri çalışmıyor ise bize bildirmeniz halinde linkler yenilenecektir. Sitenin herhangi bir yerine tıkladığınızda açılan sayfa olursa ve bu sayfada sizden kişisel bilgilerinizi veya kredi kartı bilgileriniz istenirse, kesinlikle vermeyin. Aksi taktirde sorumluluk sitemize ait değildir.
 • Diffusé par Adcash


  

  “Karanlığın Gölgesi Filmini izle” için 10 Yorum

  1. endiseliperi diyor ki:

   sevgili esko, siteye koyduğunuz filmler, iyi kayıt ve sorunları derhal çözme gayretiniz nedeniyle sizi çok takdir ettiğimi söylemek isterim öncelikle. sitenizden birçok güzel film izledim ve film izlemek istediğimde de ilk durak yerim burası. çok teşekkür ederim.

   geçen gün izlemeye başladığım ve bir nedenle yarım bıraktığım bu filmi açmak için iki gündür uğraşıyorum, olmuyor.

   umarım düzeltmenin bir yolu vardır. güzel bir film zira, bitirmek isterim.

   tekrar teşekkür ederim.
   sevgiler, iyi çalışmalar,
   peri

  2. endiseliperi diyor ki:

   çok afedersiniz, esko. sorun benim bilgisayarımdan kaynaklanıyormuş. düzelttim, izliyorum. kusura bakmayın, tekrar.
   sevgiler.

  3. ars diyor ki:

   stream not found???

  4. sinemakuşu diyor ki:

   esko kardeş bütün filmlerin bozulmuş…..

  5. kenan diyor ki:

   hey Allah’ım hey yine boşa gitti onca zaman.. seyrettiğim en kötü filmlerden… sakın seyretmeyin..

  6. Öney Olcaytu diyor ki:

   Doğrusu filmi bir türe sokmak zor. Korku deseniz değil, romantik deseniz değil, gerilim hiç değil. Gülünç denebilecek finaliyle kara komediye daha yakın ama iç karartıcı 95 dakika için ne söyleyeceğimi bilemiyorum yine de…

  7. melis ezgi diyor ki:

   1976 yapımı alice,sweet alice filmini de yükler misin esko?

  8. Rogojin diyor ki:

   Nicolas Roeg için zaman israfı vb türünden yorumlar üzücü. Nicolas Roeg gerçekten büyük bir sinemacı. Sevgili Esko MUTLAKA AMA MUTLAKA Roeg’un BAD TIMING, THE MAN WHO FELL TO EARTH, CASTAWAY, EUREKA gibi filmlerini siteye eklemelisin. Roeg’un filmlerini izledikçe yönetmenin atmosfer yaratma maharetini görüp beğeneceğinize eminim.Özellikle BAD TIMING’in bir sinema klasiği olduğunu düşünüyorum. Don’t Look Now adlı Roeg filmini diğer Roeg filmlerinden 30 sene sonra izledim ve aradan geçen onca seneye rağmen hayran olmadan edemedim. Tek başına açılış sekansı bile Roeg’un atmosfer yaratmada ne denli becerikli ve dikkate değer bir yönetmen olduğunu ortaya koyuyor. Ayrıca finaldeki sahnelerin tamamı da aynı derecede etkileyici. Filmin tek negatif yanı dublajı ve ses çalışması. Kesinlikle elden geçirilmesi gerek.

  9. FİDEM diyor ki:

   Aslında evladını kaybeden bir anne-babanın dramı ve psikolojik sorunları olarak özetleyebiliriz.Biraz da gizem katmak istedikleri kesin.Finale gelince gerçekten tam bir fiyasko!!

  10. lwyd diyor ki:

   This site is blocked by VK.com for copyright infringement or pornographic videos.
   Go to vk.com

  ''Karanlığın Gölgesi Filmini izle'' Filmi Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

     DİKKAT: Yorumu göndermeden önce kutuyu işaretleyiniz!   

   Yönetmenler

  
  Histats