Kırık Kucaklaşmalar Filmini izle


 • Film izle
 • Kırık Kucaklaşmalar Filmini izle
Kırık Kucaklaşmalar Filmini izle

Kırık Kucaklaşmalar, Broken Embraces, Los Abrazos Rotos Film izle
Filmin Yönetmeni: Pedro Almodóvar
Filmin Türü: Dram, Romantik, Gerilim
IMDB Puanı: 7.2
Yapım Yılı: 2009
Ülke: İspanya
Yayınlanan Tarih: 8 Şubat 2010
Senaryo yazarı: Pedro Almodóvar
Türkçe Dublaj
Başrol Oyuncuları: Penélope Cruz, Lluís Homar, Blanca Portillo, José Luis Gómez, Rubén Ochandiano, Tamar Novas, Ángela Molina, Chus Lampreave, Kiti Manver, Lola Dueñas, Mariola Fuentes, Carmen Machi, Kira Miro, Rossy de Palma, Alejo Sauras

Karanlıkta yazan, yaşayan ve seven bir adam. Bundan 14 yıl önce Lanzarote adasında geçirdiği korkunç trafik kazasında sadece görme yeteneğini değil, Lena’yı, yani hayatının kadınını da kaybetmiştir. O günden sonra kendi adını bir daha kullanmaz ve senaryo yazarken kullandığı takma adı Harry Caine ismiyle hikayeler yazmaya devam eder… • Uyarı: Sitemizden film izlemek için üyelik ve abonelik gerekmemektedir. Konuların alt tarafında bulunan playerlar herkese açıktır. İzlemek istediğiniz filmin linkleri çalışmıyor ise bize bildirmeniz halinde linkler yenilenecektir. Sitenin herhangi bir yerine tıkladığınızda açılan sayfa olursa ve bu sayfada sizden kişisel bilgilerinizi veya kredi kartı bilgileriniz istenirse, kesinlikle vermeyin. Aksi taktirde sorumluluk sitemize ait değildir.

 • No News From God (2001)
 • Open Your Eyes (1997)
 • La Piel Que Habito (2011)
 • Vanilla Sky (2001)
 • Elegy (2008)
 • 

  “Kırık Kucaklaşmalar Filmini izle” için 6 Yorum

  1. ÖZKAN DURAK says:

   Nefret, intikam, çekişme, iktidar, alın yazısı vs..bu kadar karmaşık bir kurguyu ya da film içinde film ya da oyun içinde oyunu tabi ki Pedro Almodóvar çekebilir.Genelde kadın duygusallığına değinen yönetmen yine değişik karakterlerle ağını örüyor öyle ki bu ağa düşmeyen ya da kapılmayan seyirci yoktur sanırım.Bol bol konuşan ve aynı şekilde dinleyen karakterlere sahip filmleri sevdiğini söyleyen Almodovar’ın, en iyi senaryom dediği, en çok hikaye barındıran filmiymiş. Kelimelerin, sessizliğin kısacası karakterlerin baskın olduğu filmmiş Almodovar’a göre. Bazıları için ise ”onun tarzından uzak” dediği filmi…. Kim bilir güzel (estetik) kadar göreceli başka bir kavram var mı? İzleyip görmeliyiz….

  2. hazan ak says:

   izleyemiyoruz malesef

  3. Film Kolik says:

   admin linki yeniler misin

  4. Melih Emek says:

   İzlenemiyor…

  5. mert sayhan says:

   DAHA ÇOK PEDRO ALMODOVAR FİLMİ BEKLİYORUZ ;))

  6. aşkın says:

   tüm linkler ölü halen

  ''Kırık Kucaklaşmalar Filmini izle'' Filmi Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

     DİKKAT: Yorumu göndermeden önce kutuyu işaretleyiniz!   

   Yönetmenler