Kral Olacak Adam Filmini izle


Kral Olacak Adam Filmini izle

Kral Olacak Adam – The Man Who Would Be King
Hazırlayan:EsKO
Filmin Yönetmeni: John Huston
Filmin Türü: Aksiyon, Macera, Savaş
IMDB Puanı: 8.0
Yapım Yılı: 1975
Ülke: ABD, İngiltere
Dil: ingilizce
Altyazı: Türkçe Altyazılı
Yayınlanan Tarih: 17 Aralık 1975
Senaryo yazarı: Rudyard Kipling, John Huston, Gladys Hill
Başrol Oyuncuları: Michael Caine, Sean Connery, Christopher Plummer, Albert Moses, Doghmi Larbi, Graham Acres, Gurmuks Singh, Jack May, Karroom Ben Bouih, Kimat Singh, Mohammad Shamsi, Nadia Atbib, Paul Antrim, Saeed Jaffrey, Shakira Caine, Yvonne Ocampo

Rudyard Kipling’in bir öyküsünden esinlenilerek çekilen film, 1880’lerde Hindistan’da geçiyor. İki ingiliz askerinin hindistandan yola çıkarak Kafiristan adı verilen el değmemiş ve değmesi pek mümkün olmayan bir ülkeye giderek onları silahlandırmak, ayaklandırarak kahramanları olduktan sonra kralları olmak ve zengin bir şekilde İngiltereye dönmek için kurdukları hayal ile mükemmel planlar ve fazlasını anlatan bir film. Yolun bile olmadığı bir ülke medeniyet insanlarına hayvan, vahşi gibi benzetmeler yapmak buna karşın kendilerini meleğe ingiltereyi cennete benzetmek ve doğuya medeniyet ve insanlık getirdiklerini söylemek vb. herşey güzel giderken insanı filmden soğutsada oyuncu kalitesi ve keyifli işleyişi ile seyirlik bir yapım… • Uyarı: Sitemizden film izlemek için üyelik ve abonelik gerekmemektedir. Konuların alt tarafında bulunan playerlar herkese açıktır. İzlemek istediğiniz filmin linkleri çalışmıyor ise bize bildirmeniz halinde linkler yenilenecektir. Sitenin herhangi bir yerine tıkladığınızda açılan sayfa olursa ve bu sayfada sizden kişisel bilgilerinizi veya kredi kartı bilgileriniz istenirse, kesinlikle vermeyin. Aksi taktirde sorumluluk sitemize ait değildir.
 • Diffusé par Adcash

  

  “Kral Olacak Adam Filmini izle” için 14 Yorum

  1. yuksel diyor ki:

   emeğine sağlık Esko kardeşim

  2. hamdi diyor ki:

   sarmadı gene saçma sapan bir film izlenmez…

  3. brş diyor ki:

   bu kadar ünlü iki isim konu da güzel ama gelelim filme birazda heycan katılsaymış biraz sıkıcıydı desem yalan olcak fena halde sıkıcıydı……….. emeklerinize sağlık yindede :)

  4. mirza aytis diyor ki:

   filmde bolca ingiliz propogandası yapılmış,ama görsel efektler manzaralar güzel eskonun bütün filmleri seyredilir.emeğine sağlık esko teşekkürler

  5. EsKO diyor ki:

   Link yenilenmiştir.

  6. butterfly diyor ki:

   ilginç bir filmdi. 10 üzerinden 7

  7. barnas diyor ki:

   Esko öncelikle emeğinize sağlık güzel bir site ama bazı filmler yarıda kesiliyor,bu filmde 79. dakikada durdu

  8. mesutcivil diyor ki:

   simdiye.kadar.gördügüm.en.güzel.macera.filmi.10.üzerinden.10.süper.güzel.macera.filmi.sevenler.bu.filmi.kacirmasin

  9. Lan Aytaç Ars diyor ki:

   Filmin puanı 10 üzerinden 10… Filmi ilginç bulup da 7 puan falan verenler daha iyilerini biliyorsa kendileri çeksinler!

   Zor beğenmek; sanattan anlamak demek değildir.

  10. alankozlu jusuf diyor ki:

   film takildi ee bende film takilip donuyorsa adope flas.vs indir i indirdim buna ragmen seyredemiyorum.eskocan bilginize

  11. alankozlu jusuf diyor ki:

   sorun benim bilgisizligimden kaynakli.özür dilerim.film guzel.seyredilir

  12. Barlas diyor ki:

   Yer ve kavramların gerçek olduğu bir film. Senaryonn iki zengin olma hayali kuran kafadar olarak kurgulanamsı da bir hayli ilginç.Sanki tersine bir Altına Hücum gibi.Indiana Jones ve benzerlerinde çokça işlenen fırsatçılık kavramı.Connery,Caine ve Plummer kadrosu da onların neredeyse hüküm sürdüğü coğrafyaya eleştirel anlamda yakışmış.

  13. meryem koç diyor ki:

   bu gün izledim ve gerçekten çok keyifli eğlenceli mükemmel bir flmdi…içinde tarih,macera,gerilim,komedi unsurunu bir arada barındıran bu kadar güzel bir film var mı…benim ilk elli filmimimin içine kesinlikle girer..ve tabi iiki usta oyuncunun filmin sonuna dek o muhteşem oyunculuğu bana Laurel ile Hardy i anımsattı…ve sevgili ESKO size sonsuz teşekkürler …ve küçük bir dipnot HAMDİ kardeşimize artık söyleyecek bişey diyemiyorum…!

  14. glenfiddisch diyor ki:

   aynı sayıda figüran ,farklı arazi şartları , bu kostüm ve senaryo ile şu an çekilse herhalde yılın filmine aday olurdu bence dönemim iyi filmlerinden seyredilmeli..ellerinize sağlık.

  ''Kral Olacak Adam Filmini izle'' Filmi Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

     DİKKAT: Yorumu göndermeden önce kutuyu işaretleyiniz!   

   Yönetmenler

  
  Histats