Sen Uyurken Türkçe Dublaj izle


Sen Uyurken Türkçe Dublaj izle

While You Were Sleeping, Sen Uyurken
Hazırlayan:EsKO
Filmin Yönetmeni: Jon Turteltaub
Filmin Türü: Romantik, Komedi
IMDB Puanı: 6.5
Yapım Yılı: 1995
Ülke: ABD
Yayınlanan Tarih: 1 Aralık 1995
Senaryo yazarı: Daniel G. Sullivan, Fredric LeBow
Türkçe Dublaj
Başrol Oyuncuları: Sandra Bullock, Bill Pullman, Peter Gallagher, Peter Boyle, Jack Warden, Glynis Johns, Micole Mercurio, Jason Bernard, Michael Rispoli, Ally Walker, Monica Keena, Ruth Rudnick, Marcia Wright, Dick Cusack, Thomas Q. Morris, Bernie Landis, James Krag, Rick Worthy, Marc Grapey, Joel Hatch, Mike Bacarella, Peter Siragusa, Gene Janson, Krista Lally, Kevin Gudahl, Ann Whitney, Margaret Travolta, Shea Farrell, Kate Reinders, Susan Messing, Richard Pickren, Megan Schaiper, Dobie Maxwell, Robert Minkoff

Bekar bir kadın olan Lucy, yakışıklı Peter’la her sabah metroda karşılaşır ve uzaktan uzağa hayran olmayı sürdürür. Peter bir gün raylara düştüğünde müdahale eden kişi Lucy’dir. Komaya giren genç adamı hastanede ziyaret ettiğinde ailesiyle de tanışır ve onlara oğullarının hiç tanımadıkları nişanlısı olduğunu söyler. Peter’ın koma durumu sürerken Lucy ailenin bir parçası olur ve yalanını sürdürür. Ama Peter’ın erkek kardeşi Jack ortaya çıktığında işler karışır. Çünkü Lucy’yle birbirlerine aşık oluverirler. Genç kadın, hiç tanımadığı komadaki bir adamın sevgilisi rolü yapmakla gerçekten bulduğu aşkı yaşama arasında ikileme düşer… • Uyarı: Sitemizden film izlemek için üyelik ve abonelik gerekmemektedir. Konuların alt tarafında bulunan playerlar herkese açıktır. İzlemek istediğiniz filmin linkleri çalışmıyor ise bize bildirmeniz halinde linkler yenilenecektir. Sitenin herhangi bir yerine tıkladığınızda açılan sayfa olursa ve bu sayfada sizden kişisel bilgilerinizi veya kredi kartı bilgileriniz istenirse, kesinlikle vermeyin. Aksi taktirde sorumluluk sitemize ait değildir.
 • Diffusé par Adcash


  

  “Sen Uyurken Türkçe Dublaj izle” için 5 Yorum

  1. dahafazlafilm! diyor ki:

   yenilense iyi olur.teşekkürler!

  2. melis diyor ki:

   EsKO, alt yazılı olarak yenileme şansın var mı, her yılbaşı öncesi bu filmi izleme gibi bi geleneği olan melis adında en az bi arkadaş tanıyorum da ben mesela. hani diyorum bu sene itibariyle, hep buradan izlese kızcağız ha, olmaz mı? yılbaşı spesiyali (:
   bu filmle aynı adı taşıyan ve ne zaman bu filmi izlemek isteyip arasam karşıma çıkan, yakamı bi türlü bırakmak bilmeyen bi kore filmi var ki, konusu hakkında hiç bi fikrim olmamasıyla birlikte, afişini şöyle bi anlık görmem bile hala sinirlerimi zıplatmaya yetiyo. yok üzerinde kocaman 1995 – sandra bullock yazıyo. seviniyosun giriyosun hop! yine o mavi başlangıç. maviden soğudum. “izlebizle”siz günlerimiz böyleydi işte. çok doluyum be santa.

  3. EsKO diyor ki:

   Film arşivimizde Dublajlı hali ile mevcut yani şu an için altyazılı olarak biraz zor fakat en kısa sürede link yenilenecektir. (Tr Dublaj)

  4. Filimkolik21 diyor ki:

   Sevgili ESKo senden bir ricamiz var Sandra Bullock’un Divine Secrets of The Ya-Ya Sisterhood filmini izlemek istiyoruz lutfen. Hosca kal sevgiyle kal

  ''Sen Uyurken Türkçe Dublaj izle'' Filmi Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

     DİKKAT: Yorumu göndermeden önce kutuyu işaretleyiniz!   

   Yönetmenler

  
  Histats