Sosyete Polisi Filmini izle


Sosyete Polisi Filmini izle

Sosyete Polisi, Beverly Hills Cop
Filmin Yönetmeni: Martin Brest
Filmin Türü: Aksiyon, Macera, Komedi
IMDB Puanı: 7.3
Yapım Yılı: 1984
Ülke: ABD
Yayınlanan Tarih: 22 Kasım 1985
Senaryo yazarı: Danilo Bach, Daniel Petrie Jr
Türkçe Dublaj
Başrol Oyuncuları: Eddie Murphy, Judge Reinhold, John Ashton, Lisa Eilbacher, Ronny Cox, Steven Berkoff, James Russo, Jonathan Banks, Stephen Elliott, Gilbert R. Hill, Art Kimbro, Joel Bailey, Bronson Pinchot, Paul Reiser, Michael Champion

Detroit polis departmanında çalışan Axel Foley, öldürülen bir arkadaşının intikamını almak istemektedir. Amacına ulaşmak için yetkilerini kötüye kullanabileceği şüphesiyle Foley Detroit’ten uzaklaştırılır.
Tayin edildiği Beverly Hills’de Foley’nin ününü duymuş olan polis şefi Bogomil ona beladan uzak durmasını öğütler.Fakat Foley’nin aklı halen arkadaşının ölümündedir. Her türlü riski göze alan Foley iki polis arkadaşı Rosewood ve Taggart’ın yardımıyla peşinde olduğu İngiliz suçlu Steven Berkoff’un yaşadığı eve baskın düzenler… • Uyarı: Sitemizden film izlemek için üyelik ve abonelik gerekmemektedir. Konuların alt tarafında bulunan playerlar herkese açıktır. İzlemek istediğiniz filmin linkleri çalışmıyor ise bize bildirmeniz halinde linkler yenilenecektir. Sitenin herhangi bir yerine tıkladığınızda açılan sayfa olursa ve bu sayfada sizden kişisel bilgilerinizi veya kredi kartı bilgileriniz istenirse, kesinlikle vermeyin. Aksi taktirde sorumluluk sitemize ait değildir.

 • Sosyete Polisi 2 Filmini izle
 • Sosyete Polisi 3 Filmini izle
 • Perili Köşk Türkçe Dublaj izle
 • 

  “Sosyete Polisi Filmini izle” için 3 Yorum

  1. mesutcivil says:

   .cok.güzel..polisiye.komedi.filmi.begendim.tskr.ederim

  2. sbl says:

   film birden bitiyor. ilk 20 dk. sonrası yok.

  ''Sosyete Polisi Filmini izle'' Filmi Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

     DİKKAT: Yorumu göndermeden önce kutuyu işaretleyiniz!   

   Yönetmenler