Time Enough at Last (1959)

twilight-zone-time-enough-at-last-min

Bu öyküde; Henry Bemis ile tanışıyoruz. Henry, kitap okumaktan kendini alamayan bir banka veznedarıdır. Kitap tutkusu yüzünden işi ile yeteri kadar ilgilenemeyen Henry, patronları tarafından bir çok kez uyarılmıştır. Evde de aradığı huzuru bulamayan Henry, çok sıkıldığı bir gün tek yalnız kalabileceğini düşündüğü yere gider. Bankanın kasasına…
The Twilight Zone Time Enough at Last
Alacakaranlık Kuşağı Nihayet Yeterince Zaman
Time Enough at Last (1959) on IMDb
Yönetmen: John Brahm
Tür: Fantastik, Gizem, Gerilim
Sezon:01 Bölüm:08
Ülke: ABD
Yapım Yılı: 1959
Gösterim Tarih: 20 Kasım 1959
Senaryo yazarı: Rod Serling, Lynn Venable
Filmin Süresi: 25 Dakika
Oyuncu Kadrosu: Burgess Meredith, Vaughn Taylor, Jacqueline deWit, Lela Bliss, Rod Serling

Dikkat: VİDEO AÇILMIYORSA, SAYFANIZI YENİLEYİP TEKRAR DENEYİN, AÇILACAKTIR.

Bu filmler ilgini çekebilir...

15 Yorum

 1. Zafer dedi ki:

  tüyler ürpertici.

 2. Yıldırım Karakan dedi ki:

  Sevgili ESKO , bugünlerde yüklemiş olduğun filmler ve bu kısa dizilerde dahil olmak üzere çoğunu izleyemiyorum neredeyse hiçbirini, üstelik geçerli bir dns değişikliği yaptım chrome yüklü flash player desen öyle velakin 10 filmin 9 ,u açılmıyor zaten arka sayfaları hiç izleyemiyorum videobob videozer gibi linkler kesinlikle açılmıyor filmlerin çoğunda donuk bir film karesi görünüyor ve flash player yüklemesi istiyor ( olmasına rağmen) vk format tek parça olanlar ise ki herzaman rahatlıkla izlerdim bir çizgiroman karesi görünüyor sorry yazı ile, dolayısıyla derdim böyledir ne yapmam gerektiği konusunda yardım ve önerini bekliyorum .. teşekkürler.

  • EsKO dedi ki:

   Videobb ve Videozer sitelerini zaten uzun zamandır kulanmıyoruz. ”Sorry” uyarısı ile karşılaştığınız filmler ise malesef yüklendiği site tarafından silinen filmler. Fakat VK sorunsuz olarak çalışmaktadır. Konuya alternatif bir player daha ekledim. Bir de oradan izlemeyi deneyin.

 3. Yıldırım Karakan dedi ki:

  Sevgili ESKO , zaten sorun şu senin sorunsuz çalışıyor dediğin vk formatında çıkıyor bende sorry , yazısı bazılarında filmden donuk bir kare ve flash player isteyen bir yazı iki gündür ise çoğunda o çizgi roman resmi üzerine sorry yazısı, neyse dostum belkide benim bilgisayarımdan kaynaklı, dns ve programlarımda yüklü ama çözemedim sorunu ,ben bir süre film izleyemeyeceğim sanırım çünki hiç bir film açılmıyor , ilgine teşekkür ederim.

  • EsKO dedi ki:

   Çizgi roman resimli ve Sorry yazısı çıkan Vimeo filmleri silmiştir. Arar ara o konular yenilenecektir. VK da ise, sorun VK dan kaynaklı ise ekranda beyaz bir player ve rusça yazılar görülür. Ayrıca konuda alternatif bir player daha bulunmakta eğer ondan da izleyemiyorsanız sorun muhtemelen sizden kaynaklanmakta.

 4. Yıldırım Karakan dedi ki:

  Ben o alternatif player,i göremiyorum dediğin gibi benden kaynaklı sorun galiba ,pc eskidi zaten oldukça ağır yeni bir bilgisayar lazım anlaşılan teşekkürler dostum.

  • Nesrin YALIN dedi ki:

   Sorunun sizin bilgisayarınızdan kaynaklandığını düşünmüyorum. Önceden izlediklerimiz de dahil birçok film EsKO’nun “Vimeo filmleri silmiştir.”dediği durumda bende de…

 5. gülşen uysal dedi ki:

  neye sahipseniz hayat odur aslında.

 6. DENİZ BİLHAN KAHRAMAN dedi ki:

  Okumanın fiziksel faydaları insanı yalnız bırakabilir.

 7. gece yarısı sinemacısı dedi ki:

  önceden vk ye üye olunca açılmıştı bu kilit, hala üyeyim ama vk açılmıyr başka alternatif de görünmüyorrr çoooooookk üzgünüm kaç zamandırrr :'(

 8. Dorukhan dedi ki:

  imdb 9,1 fazla mı abartmışlar ne ? tamam güzel ama bence hakkı 8

 9. mehmet dedi ki:

  Sonuçda dünyanın başına gelecek senaryoyu tekrardan hatırlamış olduk.biz görmesekde illaki nükler savaş olacakdır.sonuç ise filmdeki sahneler….
  vahşi doğa derlerya işte ben onu vahşi insan olarak algılıyorum.çok derin mesajlar veren bir filmdi.çok beğendim.
  Emek verenlere tesekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir