Wag The Dog (1997)


Wag The Dog (1997)

Başkanın Adamları, Wag the Dog, Bite The Bullet
Hazırlayan:EsKO
Yönetmen: Barry Levinson
Ülke: ABD
Filmin Türü: Komedi Dram
Türkçe Dublaj
Beyaz saray, skandallar ve savaş üzerine cesur bir film. Seçimlere iki haftadan az bir süre kala patlak veren skandal, başkanın yeni dönem için seçilmesini tehdit eder niteliktedir. Olayın boyutları genişleyip önlenemez bir hale gelmeden önce, siyaseti, basını ve en önemlisi Amerikan halkını idare etmek konusunda olağanüstü yeteneği olan Conrad Brean adlı uzman Beyaz Saray’a davet edilir…

İlk strateji medyanın dikkatini savaş gibi çok daha önemli bir olaya yönlendirmektir. Stanley Motss adlı bir Hollywood yapımcısının ve ekibinin yardımıyla Brean tüm Dünya’yı ilgilendiren krizi yönetmek için bir beyin takımı kurar…

Wag the Dog (1997) on IMDb
Yapım Yılı: 1997
Gösterim Tarih: 13 Mart 1998
Senaryo: Larry Beinhart, Hilary Henkin, David Mamet
Filmin Süresi: 97 Dakika
Oyuncular: Dustin Hoffman, Robert De Niro, Kirsten Dunst, Anne Heche, Denis Leary, Willie Nelson, Andrea Martin, William H. Macy, John Michael Higgins, Suzie Plakson, Woody Harrelson, Michael Belson, Suzanne Cryer, Jason Cottle, David Koechner, Harland Williams, Sean Masterson, Bernard Hocke, Jenna Byrne, Maurice Woods, Roebuck ‘Pops’ Staples, Phil Morris, Chris Ellis, Ed Morgan, J. Patrick McCormack, Jennifer Manley, Edrie Warner, Richard Lawson, Drena De Niro, Alberto Vazquez, Stephanie Kemp, Jack Esformes, John Cho, Michael Reid Davis, Brant Cotton, Kenneth Kern, Michelle Levinson, Ron McCoy, Derek Morgan, Garry R. Roleder • Uyarı: Sitemizden film izlemek için üyelik ve abonelik gerekmemektedir. Konuların alt tarafında bulunan playerlar herkese açıktır. İzlemek istediğiniz filmin linkleri çalışmıyor ise bize bildirmeniz halinde linkler yenilenecektir. Sitenin herhangi bir yerine tıkladığınızda açılan sayfa olursa ve bu sayfada sizden kişisel bilgilerinizi veya kredi kartı bilgileriniz istenirse, kesinlikle vermeyin. Aksi taktirde sorumluluk sitemize ait değildir.
 • Diffusé par Adcash

 • Les Yeux Sans Visage (1960)
 • Pollyanna (1960)
 • Shalako (1968)
 • La Piel Que Habito (2011)
 • Sweet Charity (1969)
 • 

  “Wag The Dog (1997)” için 3 Yorum

  1. melih diyor ki:

   İzlemenizi tavsiye ederim.Dustin Hoffman zirvede.Akıcılığını hiç kaybetmeyen ve kazanmak ve birilerini aklamak uğruna neler yapıldığını gösteren ve tersine dönen hikaye.(anladığım buydu).Emeğinize sağlık.Teşekkür ederim esko.

  2. melih diyor ki:

   filmi daha önce cnbc-e de izleyip yorum yapmıştım.türkçe dublaj olduğunu sayfaları gezinirken şimdi fark ettim.filmin lezzetinin aynı olup olamayacağı konusunda tereddütlüyüm..saygımla.

  3. Melike Aksoy diyor ki:

   Güzel ve bir o kadarda cesur bir senaryo.İki dev aktörden Dustin bir adım öne çıkmış oyunculuğuyla.

  ''Wag The Dog (1997)'' Filmi Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

     DİKKAT: Yorumu göndermeden önce kutuyu işaretleyiniz!   

   Yönetmenler

  
  Histats