While You Were Sleeping (1995)


While You Were Sleeping (1995)

While You Were Sleeping, Sen Uyurken
Hazırlayan:EsKO
Filmin Yönetmeni: Jon Turteltaub
Filmin Türü: Romantik, Komedi
IMDB Puanı: 6.5
Yapım Yılı: 1995
Ülke: ABD
Yayınlanan Tarih: 1 Aralık 1995
Senaryo yazarı: Daniel G. Sullivan, Fredric LeBow
Türkçe Dublaj
Başrol Oyuncuları: Sandra Bullock, Bill Pullman, Peter Gallagher, Peter Boyle, Jack Warden, Glynis Johns, Micole Mercurio, Jason Bernard, Michael Rispoli, Ally Walker, Monica Keena, Ruth Rudnick, Marcia Wright, Dick Cusack, Thomas Q. Morris, Bernie Landis, James Krag, Rick Worthy, Marc Grapey, Joel Hatch, Mike Bacarella, Peter Siragusa, Gene Janson, Krista Lally, Kevin Gudahl, Ann Whitney, Margaret Travolta, Shea Farrell, Kate Reinders, Susan Messing, Richard Pickren, Megan Schaiper, Dobie Maxwell, Robert Minkoff

Bekar bir kadın olan Lucy, yakışıklı Peter’la her sabah metroda karşılaşır ve uzaktan uzağa hayran olmayı sürdürür. Peter bir gün raylara düştüğünde müdahale eden kişi Lucy’dir. Komaya giren genç adamı hastanede ziyaret ettiğinde ailesiyle de tanışır ve onlara oğullarının hiç tanımadıkları nişanlısı olduğunu söyler. Peter’ın koma durumu sürerken Lucy ailenin bir parçası olur ve yalanını sürdürür. Ama Peter’ın erkek kardeşi Jack ortaya çıktığında işler karışır. Çünkü Lucy’yle birbirlerine aşık oluverirler. Genç kadın, hiç tanımadığı komadaki bir adamın sevgilisi rolü yapmakla gerçekten bulduğu aşkı yaşama arasında ikileme düşer… • Uyarı: Sitemizden film izlemek için üyelik ve abonelik gerekmemektedir. Konuların alt tarafında bulunan playerlar herkese açıktır. İzlemek istediğiniz filmin linkleri çalışmıyor ise bize bildirmeniz halinde linkler yenilenecektir. Sitenin herhangi bir yerine tıkladığınızda açılan sayfa olursa ve bu sayfada sizden kişisel bilgilerinizi veya kredi kartı bilgileriniz istenirse, kesinlikle vermeyin. Aksi taktirde sorumluluk sitemize ait değildir.
 • Diffusé par Adcash


 • Crash (2004)
 • In Love and War (1996)
 • Aşkın Büyüsü Filmini izle
 • Ölüm Uykusu Filmini izle
 • Teklif Filmini izle
 • 

  “While You Were Sleeping (1995)” için 3 Yorum

  1. melis diyor ki:

   çok tatlı bi film, her yıl başı öncesi tok karnına bi doz alırsanız yılınız çok iyi geçiyormuş öyle bi söylenti var (: herkese tavsiye eder, yılbaşı öncesi filmi bizlere hediye eden EsKO’muza da çok teşekkür ederim.

  2. aysun diyor ki:

   bence de çok tatlı, romantik komedilerin en güzeli, harika bir film.

  3. Aysun diyor ki:

   Bu filme 6.5 puan verenin aklına şaşarım.. 10 tam not benden..

  ''While You Were Sleeping (1995)'' Filmi Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

     DİKKAT: Yorumu göndermeden önce kutuyu işaretleyiniz!   

   Yönetmenler

  
  Histats