Yabana Doğru Filmini izle


Yabana Doğru Filmini izle

Yabana Doğru, Into the Wild, Film izle
Hazırlayan:EsKO
Filmin Yönetmeni: Sean Penn
Filmin Türü: Macera, Biyografi, Dram
IMDB Puanı: 8.2
Yapım Yılı: 2007
Ülke: ABD
Yayınlanan Tarih: 21 Eylül 2007
Senaryo yazarı: Sean Penn, Jon Krakauer
Türkçe Dublaj
Başrol Oyuncuları: Emile Hirsch, Marcia Gay Harden, William Hurt, Jena Malone, Brian H. Dierker, Catherine Keener, Vince Vaughn, Kristen Stewart, Hal Holbrook, Jim Gallien, James O’Neill, Malinda McCollum, Paul Knauls, Zach Galifianakis, Craig Mutsch

Genç Christopher McCandless’ın ilham veren gerçek hikayesinden uyarlanan Into the Wild, rahat ve konforlu yaşamını terk ederek Alaska’nın kırsalında hayatının en büyük meydan okumasını gerçekleştirmek ve özgürlüğü yaşamak için yollara düşen Christopher’ın hikayesini anlatıyor…
Filmin senaryo yazarı ve yönetmeni Sean Penn’e yıldız oyuncular William Hurt, Marcia Gay Harden, Vince Vaughn, Catherine Keener ve Hal Holbrook eşlik ediyor. Özgürlüğe Giden Yolda, “güzel olduğu kadar heyecan verici, eğlenceli ve çoşkulu.” • Uyarı: Sitemizden film izlemek için üyelik ve abonelik gerekmemektedir. Konuların alt tarafında bulunan playerlar herkese açıktır. İzlemek istediğiniz filmin linkleri çalışmıyor ise bize bildirmeniz halinde linkler yenilenecektir. Sitenin herhangi bir yerine tıkladığınızda açılan sayfa olursa ve bu sayfada sizden kişisel bilgilerinizi veya kredi kartı bilgileriniz istenirse, kesinlikle vermeyin. Aksi taktirde sorumluluk sitemize ait değildir.
 • Diffusé par Adcash


  Tek Part RoyalVids

 • I Am Sam (2001)
 • Carlito’s Way (1993)
 • The Thin Red Line (1998)
 • All The King’s Men (2006)
 • 21 Grams (2003)
 • 

  “Yabana Doğru Filmini izle” için 5 Yorum

  1. hasref hasref diyor ki:

   cok tesekkurler! emekleriniz ve ilginiz icin minnettariz:)

  2. aliberan diyor ki:

   öncelikle filmi yapanlardan tutunda burda izlemeye dek emek harcayan herkese teşekkürler..göçebe hayattan yerleşik hayat geçene dek insanlık zorlu bir süreç geçirdi filmde medeniyetten tabiata geri dönüş aileden sitemin dayatmalarından kaçışı gördüm kaçarken bile yaşamın insanlığın ürettiği eşyadan faydanlıdığını eski bir otobüse sığınıldığı tabiatı tanımaya bile kitaplardan faydalanmak aslında ne yaptığımızın farkında olmak yapacağımız her ne olursa olsun nasıl bir son getireceğini iyice gözlemlemek gelecek ne kadar uzak olursa olsun bitişi bilinç tecrübe merceğiyle yakınlaştırmak lazım..bu gezi daha mutlu daha zevkli ve geleceğe dair güzel hatıralarla hatırlanabilirdi..anne baba olarakta bazı şeyleride gözden geçirmemiz gerektiğinde sert bir mesajla veriyor..

  3. morpheus diyor ki:

   bu filmin bu kadar az yorum alması beni şaşırttı.gerçekten mükemmel bir film, yukardaki özette ifade ettiği üzere;
   “genç Christopher McCandless’ın ilham veren gerçek hikayesinden uyarlanan Into the Wild, rahat ve konforlu yaşamını terk ederek Alaska’nın kırsalında hayatının en büyük meydan okumasını gerçekleştirmek ve özgürlüğü yaşamak için yollara düşen Christopher’ın hikayesini anlatıyor…” mutlaka izlenilmesi gerekir kanımca.

   tabiki ilk etepta eskonun linki yenilemesi şart :))

  4. tuğba diyor ki:

   linkler ölü

  5. Tenekeci Mahmud diyor ki:

   Lord Byron a Saygıyla

   Mutluluk uçsuz bucaksız ormanlardadır,
   bomboş sahillerdeki coşkudadır.
   İnsan elinin değmediği bir yerdedir,
   denizin diplerinde ve gürlemesindedir.
   İnsanları severim, ama doğayı daha çok severim

  ''Yabana Doğru Filmini izle'' Filmi Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

     DİKKAT: Yorumu göndermeden önce kutuyu işaretleyiniz!   

   Yönetmenler

  
  Histats