Yaşayan Ölülerin Dönüşü Filmini izle


 • Film izle
 • Yaşayan Ölülerin Dönüşü Filmini izle
Yaşayan Ölülerin Dönüşü Filmini izle

Yaşayan Ölülerin Dönüşü, Return of the Living Dead Film izle
Hazırlayan:EsKO
Filmin Yönetmeni: Dan O’Bannon
Filmin Türü: Korku, Komedi
IMDB Puanı: 7.2
Yapım Yılı: 1985
Ülke: ABD
Yayınlanan Tarih: 16 Ağustos 1985
Senaryo yazarı: Dan O’Bannon, Rudy Ricci
Türkçe Altyazılı
Başrol Oyuncuları: Clu Gulager, James Karen, Don Calfa, Thom Mathews, Beverly Randolph, John Philbin, Jewel Shepard, Miguel A. Nunez Jr, Brian Peck, Linnea Quigley, Mark Venturini, Jonathan Terry, Cathleen Cordell, Drew Deighan, James Dalesandro

Tıbbi malzeme deposunda çalışan 2 görevli deponun bodrumunda bulunan ve ordu tarafından saklanması için yıllar önce bu depoya teslim edilmiş olan varili merak içerisinde kurcalarken varildeki ölümcül gazı serbest bırakırlar. Dahası kendileri de bu gaza maaruz kalmışlardır.
Bir süre baygın kalan görevliler ayıldıklarında depoda garip olaylar olduğunu farkederler. Sızan gaz havalandırmadan tüm depoya yayılmıştır. Dondurulmuş hayvanlar, kadavralar canlanmıştır.
Filmin başında da belirtildiği üzere filmdeki olaylar hatta isimler bile gerçek olaylara dayanmaktadır. Tabi bu filmin yapımcılarının iddası izledikten sonra bunun kararını siz verin… • Uyarı: Sitemizden film izlemek için üyelik ve abonelik gerekmemektedir. Konuların alt tarafında bulunan playerlar herkese açıktır. İzlemek istediğiniz filmin linkleri çalışmıyor ise bize bildirmeniz halinde linkler yenilenecektir. Sitenin herhangi bir yerine tıkladığınızda açılan sayfa olursa ve bu sayfada sizden kişisel bilgilerinizi veya kredi kartı bilgileriniz istenirse, kesinlikle vermeyin. Aksi taktirde sorumluluk sitemize ait değildir.
 • Diffusé par Adcash

  

  “Yaşayan Ölülerin Dönüşü Filmini izle” için 6 Yorum

  1. ercan yılmaz diyor ki:

   keyifliydi çok şey beklemeyin

  2. Sacit Macit diyor ki:

   Komedi ile korku karışımı kötü olmayan bir klasik sonuçta bu filmin oldukça fazla serisi çekilmişti diye hatırlıyorum. Bulunamayanları bulan izlebizle adminleri umarım serinin diğer bölümlerinide izlememize olanak sağlar. Teşekkürler.

  3. sütlü nuriye diyor ki:

   korku tutkunu biri olarak eski korku filmlerini bulup yayınladığınız için teşekkürü bir borç bilirim. seçer seçer izlerim artık elleriniz dert görmesin :)

  4. butterfly diyor ki:

   türünün en iyilerinden. 10 üzerinden 6

  5. cahit bal diyor ki:

   admin kardeşim film neden yok acaba…..

  6. cahit bal diyor ki:

   artı muhteşemsin kardeşim emeğine alakana minnettarım saygılar….

  ''Yaşayan Ölülerin Dönüşü Filmini izle'' Filmi Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

     DİKKAT: Yorumu göndermeden önce kutuyu işaretleyiniz!   

   Yönetmenler

  
  Histats