Zafer Filmini izle


Zafer Filmini izle

Zafer, Glory
Hazırlayan:EsKO
Filmin Yönetmeni: Edward Zwick
Filmin Türü: Dram, Tarihi, Savaş
IMDB Puanı: 8.0
Yapım Yılı: 1989
Ülke: ABD
Yayınlanan Tarih: 15 Aralık 1989
Senaryo yazarı: Robert Gould Shaw, Lincoln Kirstein, Peter Burchard
Türkçe Altyazılı
Başrol Oyuncuları: Matthew Broderick, Denzel Washington, Cary Elwes, Morgan Freeman, Jihmi Kennedy, Andre Braugher, John Finn, Donovan Leitch, JD Cullum, Alan North, Bob Gunton, Cliff De Young, Christian Baskous, RonReaco Lee, Jay O. Sanders, Richard Riehle, Daniel Jenkins, Michael Smith Guess, Abdul Salaam El Razzac, Peter Michael Goetz, Pete Munro, Benji Wilhoite, Ethan Phillips, Mark A. Levy, Randell Haynes, Afemo Omilami, Keith Noble, Dan Biggers, Marc Gowan, Raymond Godshall Jr, Bob Minor, Joan Riordan, Saundra Franks, Mark A. Jones, Peter Grandfield, Mark Margolis, Paul Desmond, Tom Barrington, Michael Fowler, Richard Wright

Robert G. Shaw, Amerikan İç Savaşı’nda Amerika Birleşik Ordularında zencilerden oluşan bir alayın başına liderlik etmesi için atanmış bir komutandır. Siyahlara karşı yapılan ayrımcılığa ve köleliğe karşı da olan bu savaş, tüm alay için oldukça zorlu bir sınavdır. Düşman ordularının, zenci askerlerden oluşan bu birliğin kumandanının öldürülmesi emrinin yanında, birliğin kendi askerleri arasındaki olaylar da, Robert G. Shaw’un üstesinden gelmesi gereken sorunlar arasındadır…

Amerikan İç Savaşı’nda savaşmış Robert G. Shaw’un ailesine yazmış olduğu mektuplardan derlenerek sinemaya aktarılmış Zafer, hem Edward Zwick filmografisinin hem de sinema tarihinin önemli filmleri arasında yer alıyor. Tüm oyuncu kadrosunun başarılı performanslarının yanında, Denzel Washington’ın olağanüstü oyunu ile En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscar’ını kazandığını da ekleyelim…“Zafer Filmini izle” için 17 Yorum

 1. HİLAL ÖNLER diyor ki:

  esco sayende izlemek isteyip de izleyemediğim bütün filmlere ulaşma imkanı buluyorum. emeğine sağlık..

 2. morpheus diyor ki:

  TEŞEKKÜRLER ESKO .birkaç gün önce rica etmiştim :)) konu itabariyle ilginç ve geneli itabiriyle gayet güzel bir film…

 3. sawar diyor ki:

  tesekkürler hocam

 4. abdullah diyor ki:

  izlenir güzel bir film

 5. temel azizsever diyor ki:

  bence 9 u hakeden bir film çeviride güzel çabuk doluyor.emeğinize sağlık benim gibi nerede olursa olsun savaş filmi severlere müthiş bir 2 saat herkese tavsiye bu site yavaş yavaş basamakları artırıyor.

 6. yücell diyor ki:

  ESKO ŞUU BİZİMM CILGINN TÜRKLER FİLMİ KOYSAN SİTEYE BULAMDIMM

 7. Zafer diyor ki:

  ne syerettik ? Adi amerikan ordusunun o zaman hala zencilere gıcık olduğunu ve abd ordusunun dünyanın en alçak insanlarından oluştuğunu gördük. Doğru bir yorum olmadı ama ABD sinirim böyle yazdırttı bana. Adamlar siz boksunuz diyor ve sonra da sifonu çekip sizi yıkadık bak ne güzel deyip alkış bekliyor.Şimdi durum ne? Abd ordusu kafamıza çuval geçirir biz abd ile müttefikiz, israel gemide 10 TC vatandaşını öldürür biz van minute deriz, pkk hergün 3-5 şehit alır biz vatan sağolsun deriz.İlk defa sınırda pkk lılar silah kaçakçılığı yaparken yakalanır ve bombalanır , biz adam başı 120 milyar öderiz.Jetimiz düşürülür ulen suriye biz seni Rasmussene şikayet etmez miyiz ibne suriye deriz. Ama bilin ki biz komşularıyla sıfır sorunu olan ve bölgesinde güçlü bir devlet olan dünyada söz sahibi ne dersek yaptıracak kapasitede olan çok güçlü bir İSLAM KRALLIĞIYIZ.?!…………Atam biraz izin ver halledicem ben daha ölmedim. ölürsem bu yollda öleceğim zaten….ULAN TAYYİP YATACAK YERİN YOK!

 8. Hüseyin kaya diyor ki:

  amerikan iç savaşını anlatan film * , başkan lincoln’ ün emriyle siyahlardan bir tabur oluşturulması sürecini anlatıyor.
  matthew broderick’ in savaş deneyimi az genç bir albay’ ı * canlabdırdığı filmde, 19. yy da * siyahların insan yerine konmak için canlarını bile verebileceklerini anlıyoruz.

 9. Ozan Arıcı diyor ki:

  çok kaliteli bir site, böyle devam ediniz lütfen, başarılar

 10. BEKSEFA DEMİRCİ diyor ki:

  söyleyecek tek söz helal olsun.filmde harika.cnm sıkıldığında film izlemek için tek adresim burası bundan böyle.yüreğinede,emeğinede sağlık.

 11. alankozlu jusuf diyor ki:

  harika bir film,dilerim ülkemizde boylesine anlamsiz bir ic savas cikmaz ki gidisat o yonde.sagol admin

 12. ayhan ertan diyor ki:

  iliklerine işlemiş insanlar savaşmak için eline esko güzeldi tşk.

 13. ifrit diyor ki:

  atasının zaferi kim sana gelip soylemek zorunda bir uçağa karşılık suriye savunma bakanı istahbarat başkanı ve baasın baş kopeği mahir esadı bir operasynla ortadan kaldırıp butun işi aklı dengesi bozuk bir ahçıya yıkmayı. hayat hurriyet milliyet sozcu ve cunhuryat gazatesinden oğenilmez. açın gozlerinizi kalkın ingilterenin kucağından.

 14. Çay-Sigara diyor ki:

  Muhteşem bir site muhteşem bir emek. Tüm sunulan bu filmler belliki üst düzeyde bir sinema bilgisi içeriyor. Bu siteyi, Sinema-Film sitesi diye tonlarca çöpün arasında ayrı değerlindirilmeli diye düşünüyorum. Arkadaşlar böyle siteler kolay gelmez eğer kaybedilirse belki bir daha hiç göremeyiz bu kaliteli filmleri. Lütfen siteye destek olmak adına reklamlara tıklayın. Çünkü sitelerin başka bir geliri yok malesef. Kısa bir dönem ben de site işi ile uğraştığım için biliyorum. Teşekkürler izleBizle ekibi.

 15. mesut fidan diyor ki:

  mükemmel bir fil fevkulade en az 5. izleyşm düşünmeden izle görüntü süper emeğe teşekkür

 16. abdullah tüfenk diyor ki:

  oldukca cok güzel bir film izlemim dedim ama başlangıçta çok robert olümçe kendimikötü his ettim.

 17. abdullah tüfenk diyor ki:

  cok sevdim bu filmi

''Zafer Filmini izle'' Filmi Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

   DİKKAT: Yorumu göndermeden önce kutuyu işaretleyiniz!   

  Yönetmenler


Histats